Haberler

13 Kasım 2018 Salı | Medya | |

Büyükşehir Her Yerde
Samsun Büyükşehir Belediyesinin 17 ilçede ki yoğun çalışmaları devam ediyor.
Başkan Şahin: Esnafımızı Asla Mağdur Etmeyeceğiz.
Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Valisi Osman Kaymak ile birlikte İlkadım Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Kuru'nun misafiri oldu.
Başkan Şahin: “ Parkomat Halkımıza Zarar Vermemeli ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada “Parkomat uygulaması halkımıza zarar vermemeli.” Dedi.
Başkan Şahin: “ Birlik ve Beraberlikle Başarıya Ulaşacağız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin AK Parti il danışma toplantısında yaptığı konuşmada: “ Büyükşehir ve ilçe Belediyelerimizde belediye başkanlığı için aday adayı olmak her arkadaşımızın demokratik hakkıdır. Tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Parti içi mücadele partimize asla zarar vermemelidir. Birlik ve beraberlik içerisinde yürümeliyiz” dedi. Başkanı Zihni Şahin’in konuşması büyük alkış aldı.
Başkan Şahin: “ Kadın Toplumun Temel Taşıdır ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, eşi Şükriye Şahin ile birlikte İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu üyeleri kadınlarla bir araya geldi.
Başkan Şahin 10 Kasım Törenlerine Katıldı
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’ün ölümünün 80. yıl dönümü nedeniyle Samsun’da anma töreni düzenlendi.
Başkan Şahin: “ Özlemle Anıyoruz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 10 Kasım münasebetiyle yayımladığı mesajında büyük önder Atatürk’ü milletçe sonsuz minnet, şükran, özlem ve rahmetle anıyoruz” dedi.
2,3 Milyarlık 2019 Bütçesi Komisyondan Geçti
Samsun Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçe belediyesi ve SASKİ’nin 2019 yılı bütçesi komisyonlarda görüşülerek meclise havale edildi.
Başkan Şahin: “ Seferberlik Halindeyiz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun'un 17 ilçesinde hizmet seferberliği ilan ettiklerini söyledi.
Başkan Şahin : Birlikte Başaracağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin İmaretçioğlu Tıbbi İlaç Fabrikasını ziyaret ederek şirket faaliyetleri hakkında Yönetim Kurulu Üyesi Tufan Özfurat'tan bilgi aldı.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım