Haberler

17 Ekim 2018 Çarşamba | Medya | |

Başkan Şahin ‘den Yusuf Ziya YILMAZ’a Raylı Sistem Teşekkürü
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Samsun Hafif Raylı sistemin 8.yılı kutlaması kapsamında bu toplu ulaşım sistemini Samsun’a kazandıran Samsun milletvekili ve Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a teşekkür etti.
Başkan Şahin Sıfır Atık Projesini Yakından Takip Ediyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin “ Sıfır Atık” projesi kapsamında 7 aşamalı yol haritasının 5 aşamasını tamamladıklarını ve 6. Aşama olan uygulama safhasına geçtiklerini, belediye binasında çöp kutularını kaldırdıklarını, e uygulamaya geçerek de kâğıt kullanımını büyük oranda azalttıklarını söyledi.
Sahipsiz Sokak Hayvanlarına Ziyaret
3. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi için Samsun’a gelen katılımcılar, Samsun Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz ve Güçten Düşmüş Hayvanlar Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
Başkan Şahin: “Cumhurbaşkanımız Kutlamaları Himayesine Aldı”
Samsun’un en önemli simgesi ve Milli Mücadelenin başlangıç tarihi olan 19 Mayıs 1919’un 100. Yılı kutlamaları Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleştirilecek.
Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı Ersoy’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı Burhan Ersoy, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
Başkan Şahin: “ Ağaç Katliamı Yok Buna Da İzin Vermem ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Atakum ilçesinde ağaç katliamı yapılıyor diye gündeme gelen konu hakkında açıklamalarda bulundu.
Başkan Şahin:  “ Suya Otomatik Zam Olmayacak ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin su fiyatları konusu ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.
Başkan Şahin’den İş İnsanlarına Yatırım Çağrısı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun’a daha çok yatırım, daha çok üretim ve daha çok istihdam için İstanbul'da bulunan Samsunlu siyasetçi, bürokrat ve iş adamları ile buluştu.
Başkan Şahin: “ Üreterek Oyunlarını Alt Edeceğiz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, MÜSİAD İl Yönetimini ziyaret etti.
Büyükşehirden Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinliği
4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü sebebiyle Samsun Büyükşehir Belediyesi, etkinlik düzenledi. ‘Yaşam Onlarla Daha Güzel’ sloganıyla gerçekleşen etkinliğe öğrenciler ile vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım