Haberler

15 Ağustos 2018 Çarşamba | Medya | |

Başkan Zihni Şahin: Ak Partinin Sahibi Milletimizdir
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin AK Partinin kuruluşunun 17.yılı münasebetiyle bir mesaj yolladı. Başkan Zihni Şahin mesajında “ Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK partinin sahibi milletimizdir. Bizler milletimizin iradesine teslim olmuş bir anlayışın sahibiyiz.” dedi.
Osmanlı Mirası Tarihi Medresenin Restorasyonu Sürüyor
Osmanlı medreselerinin en geç tarihli eserlerinden Samsun Hazinedarzade Süleyman Paşa Medresesi’nin restorasyonu tüm hızıyla devam ediyor. 205 yıllık medrese, restorasyonun ardından turizme kazandırılacak.
Büyükşehir Destekli Domates Fideleri Çiftçinin Yüzünü Güldürüyor
Kırsal kalkınma yatırımları ve çiftçi destekleriyle Samsun Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde tarımsal üretimi artırmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı’nın Vezirköprü ilçesinde Tarım Komisyonu aracığıyla yıl içinde çiftçilere dağıttığı 160 bin domates fidesinden ürün alınmaya başlandı.
Başkan Şahin Makedonya’da Yörüklerle Buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Doğu Makedonya Türkleri Derneğinin düzenlediği Geleneksel 12.Yörük festivaline katıldı. Başkan Zihni Şahin’e Yörük Türkleri büyük ilgi gösterdi. İstiklal marşımızın okunmasıyla başlayan festivalde Başkan Şahin bir konuşma yaptı. Festival süresince Türk kültür ve geleneklerinin yaşatılmasına yönelik etkinlikler düzenlenecek.
Samsun Yine Yerli Tramvay İçin Çalışıyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan ve ülkemizde üretilen yerli Panorama tramvayları ilk kez 2015 yılında Samsun’da hizmet vermeye başladı.
Başkan Zihni Şahin Ankara’da Ziyaretlerde Bulundu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Ankara’da ziyaretlerde bulundu. Başkan Zihni Şahin ziyaretleri Kapsamında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan yardımcısı Mithat Cansız ve Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in başdanışmanı Sevda Güner’i ziyaret etti. Başkan Zihni Şahin daha sonra Samsun’un hemşehrisi olan Emniyet Genel Müdürü ve Celal Uzunkaya’yıziyaret etti.
Başkan Şahin: Samsun İçin Her Konuda Kendimizi Feda Ederiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Milletin efendisi millete hizmet edendir. Biz de bu anlayışla gece gündüz Samsun için çalışmalarımızı sürdüyoruz. Şehrimiz için her konuda kendimizi feda etmeye hazırız" dedi.
Başkan Şahin: Biz Samsun Kazanacak Diyoruz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçeleri ziyaret etmeye ve ilçelerde ki çalışmaları incelemeye devam ediyor.
Kuş Cenneti Cumhurbaşkanlığı 100 Günlük İcraat Programında
Ülkemizin ve Dünyanın en önemli sulak alanlarından birisi olan Kızılırmak Deltası Sulak Alan ve Kuş Cenneti’nin UNESCO Dünya Doğal Miras Alanı olarak ilan edilebilmesi için hazırlıklar devam ediyor.
Başkan Şahin: Beton Yolda Atağa Geçtik
Terme ilçesindeki beton yol çalışmalarını inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin,“Bütün grup yollarımızı asfalt veya beton yapıyoruz. Amacımız kaliteli ve uzun ömürlü yollar yapmaktır. Beton yolda atağa geçtik” dedi.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım