SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

Bakan Kasapoğlu’ndan SBB TV’ye özel açıklama

21/01/2021
Büyükşehir Belediyesi tarafından Millet Bahçesi içerisine yaptırılan Samsunspor Anıtı’nın açılışı için geldiği Samsun’da belediyenin Youtube kanalı SBB TV’ye özel açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Büyükşehir Belediyemizin kanalı SBB TV’yi tebrik ediyorum. Samsun halkı için spor camiası için hayır olsun” dedi.

Millet Bahçesi içiresine yaptırılan anıt ile Samsun 19 Mayıs Stadı önüne Samsunspor Kulübü tarafından yaptırılan Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomiç ve otobüs şoförü Asım Özkan’ın pirinçten yapılan heykellerinin açılışı Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından yapıldı.
Açılışların ardından kentte yapılan spor yatırımları ile ilgili de bilgi alan Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin Youtube kanalı SBB TV’ye de özel açıklamalar yaptı. Samsunspor’un kazada hayatını kaybettiği isimlere rahmet dileyen Bakan Kasapoğlu şunları söyledi:
“Yitirdiğimizi sporcularımız rahmetle, minnetle anıyorum. Hala acısı taze. Derin bir hüzün. Sporcularımızın hatırasını ilelebet yaşatacağız. Spor çok güçlü bir olgu. Evrensel bir mesajı var. Bu manada 32 yıl önce kaybettiğimiz sporcularımızı hiçbir zaman unutmayacağız. Spor, dostluk kardeşlik demek. Onların hatıralarını yaşatacağız. Samsun bir spor şehri. Samsun’u marka bir spor şehri olarak geleceğe çok daha güçlü taşıyacağız. Projelerimizi konuştuk. Yarınlara dair, programlarımızı projelerimizi konuştuk. Yayın hayatına başlayan SBB TV’yi tebrik ediyorum. Samsun halkı için spor camiamız için hayırlı olsun.”

Bu Kategorideki Diğer Haberler