SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

Başkan Demir çiftlik esnafıyla buluştu

19/11/2021
Çiftlik Caddesi esnafı ile buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Burası çok önemli bir caddedir. Bölgenin caddelik hüviyetinin devam edebilmesi için en önemli sorumluluk Çiftlik esnafınındır" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kentin nabzını tutmaya devam ediyor. Farklı sektörlerde faaliyet yürüten esnafları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinliyor. Başkan Demir, bu kez de Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cihat Karahan ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Buluşmada Çiftlik Caddesi esnaflarının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve geldikleri günden bu yana esnafı desteklemeye yönelik çalışmalara ağırlık verdiklerini hatırlatarak, “Büyükşehir Belediyesi ve esnaflar birbirine destek olmalı. Burası çok önemli bir caddedir. Bölgenin caddelik hüviyetinin devam edebilmesi için en önemli sorumluluk Çiftlik esnafınındır. Burada yaptığımız çalışmalarla önce trafiğe açarak Samsunumuzun en güzide merkezlerinden biri olan Çiftlik Caddemizdeki trafik akışını daha konforlu bir hale getirdik. Bundan sonra burayı korumak ve kollamak esnaflarımızındır" diye konuştu.

TALEPLERE ANINDA CEVAP
Esnaflardan gelen şikayet ve talepleri anında değerlendirdiklerini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, üzerlerine düşen her şeyi yaptıklarını, bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.  Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cihat Karahan ve dernek üyeleri ise Başkan Demir'e caddedeki esnaflar olarak yaşadıkları sorunları anlattı. Katkılarından dolayı teşekkür etti.

Bu Kategorideki Diğer Haberler