SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

Başkan Demir: İlçelerimizin tüm sorunlarına el atıyoruz

13/07/2022
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vezirköprü ilçesinde 16. Geleneksel Kunduz Yağlı Güreşleri etkinliğine katıldı. Ardından ilçe merkezinde incelemelerde bulunarak, “Altyapıdan üst yapıya kadar ilçemizin tüm sorunlarına el atıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren tüm ilçelerimize samimiyetle, hakkaniyetle ve gayretle dokunmaya çaba gösteriyoruz. Büyükşehir Belediyemizin tüm kaynaklarını ilçelerimize adil şekilde dağıtmaya gayret ediyoruz” dedi.

Kunduz Yağlı Güreş etkinliğinde AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Nihat Soğuk, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Ediz ile birlikte güreşçilere başarılar dileyen Başkan Mustafa Demir,  ata sporunun yaşatılmasını sağlayan herkese teşekkür etti.

Yağlı Güreş etkinliklerinden sonra ilçe merkezinde incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yapılan yatırımlara değinerek şunları söyledi:

“İlçemizde sanayi altyapısını güçlendirmeye çalışıyoruz. Besi OSB, karma OSB ve küçük sanayi sitesiyle ilgili çalışmalarımız sürüyor. Vezirköprü bizim için önemli bir ilçe.
Belediye başkanımız da bizlerle uyumlu, dayanışma içerisinde. Altyapıdan üst yapıya kadar ilçemizin tüm sorunlarına el atıyoruz. Özellikle içme suyu noktasında SASKi, uzun yıllardır sorun yaşayan mahallelerimize memba kalitesinde su götürmeye devam ediyor. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren tüm ilçelerimize samimiyetle, hakkaniyetle ve gayretle dokunmaya çaba gösteriyoruz. Büyükşehir Belediyemizin tüm kaynaklarını ilçelerimize adil şekilde dağıtmaya gayret ediyoruz.”

Kurban Bayramı öncesinde Vezirköprü Kunduz İçme Suyu Projesi'ni hizmete aldıklarını hatırlatan Başkan Mustafa Demir, “İlçe halkının sağlıklı içme suyundan yararlanması için çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Bu projeyle birlikte Sırbaşmak, Sofular, Habibfakı, Mezrea ve Karadoruk olmak üzere 5 mahallenin içme suyu sorununu çözdük. Her bir vatandaşımızın sağlıklı içme suyuna kavuşması için gece gündüz çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu Kategorideki Diğer Haberler