SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

Başkan Demir, öğrencilerle bir araya geldi

23/03/2022
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Tülay Başaran Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Şehrin geleceğinde söz sahibi olacak gençlere, çok okumayı ve çalışmayı tavsiye etti.

Genç Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen tarafından “Bir Bilenle Bilge Nesil Projesi”  kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Tülay Başaran Anadolu Lisesi’ndeki programa katıldı. İlber Ortaylı’nın "Bir Ömür Nasıl Yaşanır" adlı eserinin tahlilini öğrencilerle birlikte yapan Başkan Demir, onlardan gelen soruları da cevaplandırdı.

Öğrencilere “Çok okuyun, öğrenin, ailelerinizin tecrübelerinden faydalanın” diyen Başkan Demir, “Samsun çok önemli tarih, kültür ve medeniyet merkezi. Türkiye’nin ikinci büyük tarımsal üretim havzası. Müthiş bir doğaya sahip. Yaşadığınız şehri iyi tanıyın” diye konuştu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak gençlerin her zaman yanında olduklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Mutlaka kendinizi geliştirin. Hayatınızda özgüven duyacağınız bir alan mutlaka vardır. Ona mutlaka tutunun. Kendinizi yetersiz, değersiz ve başarısız hissetmeyin” ifadelerini kullandı.

Bu Kategorideki Diğer Haberler