SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

Başkan Demir: Vatandaşlarımıza her zaman kulak verdik

19/04/2022
Çarşamba ilçesinde vatandaşlar ve esnafla birlikte iftar yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Halkımızın her daim yanında olduk. Vatandaşımızın istek ve arzularına her zaman kulak verdik” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba ilçesi Sarıcalı Mahallesi'nde düzenlenen iftar programında Muhtar Mehmet Özcan, vatandaşlar ve esnafla bir araya geldi. İftar vesilesiyle bir kez daha bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demir, "Her daim yanımızda olan, elimiz, kolumuz, gözümüz olan değerli muhtarlarımız ve şehir ekonomisinin bel kemiği olan esnaflarımızın ve tüm vatandaşlarımızın Ramazan ayını tebrik ediyorum. Sizleri seviyoruz ve derdiniz bizim derdimiz, sevinciniz de bizim sevincimizdir. Şehrimizi ve bölgemizi geliştirme anlamında Çarşamba Belediyemiz ile birlikte sizlerin hizmetinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Vatandaşımızın istek ve arzularına her daim kulak verdik ve öncelikleri belirleyerek şehrimizi imar ediyoruz” dedi.

ÇALMADIK KAPI BIRAKMAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Muhtarlarla ve esnaflarla sık sık bir araya gelerek, yapılan yatırımlar ve hizmetlerle ilgili istişarelerde bulunduklarını dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bu Ramazan’da da mahallelerde, köylerde çalmadıkları kapı, ihtiyacını tespit etmedikleri ev kalmaması için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan da, “Hizmetlerimizle ilçemizi güzelleştirmek için yoğun gayret gösteriyoruz. Büyükşehir Belediyemizle birlikte hizmetlerin en güzelini yapmak için durmadan projeler üretiyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemli" ifadelerini kullandı.

Bu Kategorideki Diğer Haberler