SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

Başkan Mustafa Demir'den 'MİLLİ COŞKU'YA DAVET!

09/09/2019
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunluları, yarın akşam oynanacak Türkiye-Andorra maçını Cumhuriyet Meydanı'ndaki dev ekranda izlemeye davet etti

Türkiye Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu 5'inci maçında yarın akşam İstanbul'da Andorra ile karşı karşıya gelecek. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise Samsunlulara, karşılaşmayı Cumhuriyet Meydanı'ndaki dev ekranda izleme çağrısında bulunarak, "Milli coşkuya hep birlikte ortak olalım" açıklamasını yaptı.

 


'MİLLİ TAKIM'A İNANIYORUZ'


Avrupa Şampiyonası'na katılma yolunda her maçına büyük önem veren A Milliler'in ülkede yeni bir futbol heyecanı yaşattığını söyleyen Başkan Mustafa Demir, "Milli Futbol Takımımız, hepimizin gururu. Gruplara iyi bir başlangıç yaptık. Bunun devam etmesi en büyük arzumuz. Bu nedenle ilk olarak Andorra'yı, ardından Salı akşamı deplasmanda Moldova'yı yenmek istiyoruz. Milli Takımımız bunu başaracak güçte. Biz de Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak milli heyecanımızı Cumhuriyet Meydanı'nda hep birlikte yaşamak istedik. Tüm Samsunluları dev ekranda milli coşkuyu yaşamak için yarın akşam Cumhuriyet Meydanı'na bekliyoruz" dedi.

 


MAÇ 21.45'TE, İSTANBUL'DA


Grupta Fransa ve İzlanda ile birlikte 3 galibiyeti bulanan Ay-Yıldızlılar rakibi karşısında galip gelerek puan kaybı yaşamak istemiyor. Türkiye - Andorra maçı yarın akşam saat 21.45'te Vodafone Arena'da oynanacak.

Bu Kategorideki Diğer Haberler