SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

'CANIMIZ BU ÜLKEYE FEDA!'

31/07/2019
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şehit Jandarma Binbaşı Zafer Akkuş'un Asarcık İlçesi'ndeki baba ocağı ve kabrini ziyaret etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bitlis'te 19 Temmuz'da, korucu aracıyla üs bölgesine intikal ederken PKK terör örgütü tarafından önceden yerleştirilmiş el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Merkez İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Zafer Akkuş'un Asarcık İlçesi'ndeki baba ocağını ve kabrini ziyaret etti.


BAYRAK VE KUR'AN HEDİYE ETTİ


Başkan Mustafa Demir, ilk olarak şehit binbaşının Asarcık İlçesi Armutlu Mahallesi'ndeki baba ocağını ziyaret etti. Başkan Mustafa Demir, bir kez daha acılarını paylaştığı ve başsağlığı dilediği şehidin babası Emekli Başçavuş Rüştü Akkuş, annesi Saniye Akkuş ve eşi Yasemin Akkuş'a bayrak ve Kur'an-ı Kerim hediye etti.


'BİZZAT BENİ ARAYIN!..'


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' ın selamlarını getirdiğini belirten Başkan Mustafa Demir, "Hepimizin bu memlekete canı feda. Hem başkan olarak hem de Mustafa Demir olarak her zaman yanınızdayız. Maddi ve manevi neye ihtiyacınız olursa bizzat beni her zaman arayabilirsiniz. Şehitlerimizin arkalarında bıraktıkları her yüz, bize emanettir. Şehitlik herkese nasip olmaz. Vatan uğruna toprağa düşen bütün şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, değerli ailelerine ve sevenlerine metanet ve sonsuz sabırlar diliyorum" dedi.

Başkan Mustafa Demir daha sonra Şehit Jandarma Binbaşı Zafer Akkuş'un kabrini ziyaret etti ve dua okudu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler