SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

'HAKKIMI HELAL ETMEM!..'

03/05/2019
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum İlçesi'ndeki AK Partili mahalle başkanlarına seslendi: Eksiğim varsa şahsen herkes bana iletsin. Bende eksik görüp iletmeyene hakkımı helal etmiyorum

Samsun'da, Atakum İlçesi'ndeki AK Partili mahalle başkanları, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Mahalle başkanlarını makamında kabul eden Başkan Demir, "Eksiğim varsa bana şahsen iletmenizi istiyorum. Eksiklerimi görüp bana iletmeyene hakkımı helal etmiyorum" dedi.

 

'KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK'
Mahalle başkanları ve meclis üyeleriyle sürekli irtibat halinde olacaklarını ifade eden Mustafa Demir, "İlçe belediyesinin hizmet alanları belli. Yapıp yapamayacakları belli. Belediye hizmetleri noktasında elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Tüm mahalle başkanlarımıza ve meclis üyelerimize kapımız her zaman açık. Vatandaşın hizmet talepleri doğrultusunda imkan nispetinde aktif olacağız ve sürekli birlikte olacağız” diye konuştu.

 

'OLUMSUZLUKLARI BANA BİLDİRİN'
"Önümüzdeki seçim dönemine şimdiden hazırlanalım" çağrısında bulunan Başkan Mustafa Demir, şöyle devam etti:

"Sizler mahallelerde bizim adımıza sorumlusunuz. Biz de burada sizin adınıza görev yapıyoruz. Hizmetlerin hepsinin bir anda yapılması söz konusu değil. Onlar kayda alınır. Ne zaman yapılacağı tespit edilir. Bu diyaloğu kurmamızda da fayda var. Sizden bir ricam daha var. Önümüzdeki seçim dönemi için şimdiden gayret edelim. Gücümüzü birleştirelim. Özellikle büyükşehirin çalışmaları ile ilgili bulunduğunuz yerde olumsuz bir ifadeye rastladığınızda not alın, bize iletin. Eksiğim varsa şahsen herkes bana iletsin. Bende eksik görüp iletmeyene hakkımı helal etmiyorum."

Bu Kategorideki Diğer Haberler