SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

'HERKESE ÖRNEK OLDULAR'

14/05/2019
Samsun'da SMMMO'nun Olağan Genel Kurul Toplantısı'na katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, mali müşavir ve muhabecileri, 'birliktelikleri ve demokratlıkları' nedeniyle kutladı

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(SMMMO)'nın 23'üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı'na katılan Başkan Mustafa Demir, “Samsun’da serbest muhasebeci ve mali müşavirlerimiz çok örnek bir birliktelik ve siyasi anlamda da son derece demokrat bir duruş sergiledi. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

(SSMMMO)'nun gerekli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen 23'üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün yapıldı. Multivizyon gösterisinin ardından konuşma yapan SSMMMO Başkanı Hayrul Kaynar, görev yaptığı sürede gerçekleştirdikleri çalışmalar ve hizmetleri anlatarak, "Daima güzel işler yapmaya özen gösterdi. Yeni seçilecek başkan ve yönetimine başarılar diliyorum" dedi.
 


ÖRNEK BİRLİKTELİK, DEMOKRAT DURUŞ

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de yaptığı konuşmada, “Serbest muhasebeci ve mali müşavirlerimizle bu toplantıda birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Genel kurulun hayırlı olmasını diliyorum. Samsun’da serbest muhasebeci ve mali müşavirlerimiz çok örnek bir birliktelik sergilediler. Siyasi anlamda da son derece demokrat bir duruş sergilediler. Bu konuda tüm camiaya teşekkürlerimi iletiyorum. Oda başkanımız Hayrul Kayar’a katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyor ve yarın gerçekleştirilecek seçimin sonucunun hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.


Oda hizmet binasındaki genel kurul toplantısına ayrıca AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş,  Vali Osman Kaymak, Türkiye Serbest Muhasebeci  Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel  Başkan Yardımcısı Prof. Dr.  Cemal Yükselen, SSMMMO Başkanı Hayrul Kayar, yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları ile davetliler katıldı.

Bu Kategorideki Diğer Haberler