Medya

24 Haziran 2018 Pazar | Medya | |

Başkan Şahin: “ ABD’nin DE Batının Da Oyunları Bitmez ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Bu ülkede ABD’nin ve Batının oynadığı oyunlar bitmez. Bunların insanlık için yaptığı hiçbir şey yok.” Dedi.
Başkan Şahin: “ Yangının Sebebi Araştırılıyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Amisos Tepesi’nde çıkan yangının sebebinin araştırıldığını söyledi.
Başkan Şahin: “ Büyük Türkiye İçin Destek Olun ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin; “Dün PKK vardı, Bugün FETÖ var, yarın ne olacağı belli değil. Büyük ve güçlü Türkiye için Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye destek olmamız lazım.” dedi.
Başkan Şahin Kavak İlçesini Ziyaret Etti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret etti.
Başkan Şahin : “ Kulübümüzün Arkasında Olacağız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Samsunspor Kulüp Başkanı İsmail Uyanık’ı ziyaret etti.
Hem Makinist Hem Mühendis Hem Öğretmen Hem De Anne
Samsun'da hafif raylı sistemde görev yapan kadın makinist (tramvay sürücüsü-vatman) 2 çocuk annesi Hilal Arıkan (34), 2007 yılında yapı tasarım öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra 2008'de makinist olarak çalışmaya başladı. Bu süre içinde sınava girip inşaat mühendisliği bölümünü kazandı. Bir yandan çalışıp bir yandan okula giden Arıkan bu yıl mezun oldu. Hem makinist, hem öğretmen, hem inşaat mühendisi hem de iki çocuk annesi olan Arıkan, çalışma azmi ve okuma gayreti ile takdir topladı.
Onlarda Can Taşıyor
Samsun'da 2017 yılında bin 200, 2018 yılı ilk 5,5 ayında 640 kedi ve köpek Samsun Büyükşehir Belediyesi Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezi’ne getirilerek tedavi ve rehabilite edildi. Son olarak sırtında yanık yarası bulunan ve kulakları kesilmiş bir köpek ile trafik kazası sonucu sırtında derisinin bir kısmı kopan başka bir köpeğin tedavisi de burada yapıldı.
Başkan Şahin : “ Hep Beraber Ortak Akılla Bu İşi Çözeceğiz ”
Gülsan Sanayi esnafı ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Hep beraber ortak akılla bu işi çözeceğiz.” Dedi.
Kuş Yuvaları Yıkımı Durdurdu
Kızılırmak Deltası’nda kaçak konteyner yapıları yıkan Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri yıkımına başladıkları yapının içindeki kuş yuvalarını fark edince yıkımı durdurdu.
Savaş Gemisi Müze Oluyor
Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın Samsun'a tahsis ettiği eski gemi Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından müze gemiye dönüştürülecek.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım