Medya

26 Nisan 2018 Perşembe | Medya | |

Başkan YILMAZ Personeliyle Vedalaştı
AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, belediye personeliyle tek tek vedalaştı.
Başkan YILMAZ: “ Artık Parlamentoda Şehrime Hizmet Edeceğim ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 yıldır görev yaptığı başkanlık görevinden istifa ederek AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu. Yılmaz, “Partimin bana vereceği görev doğrultusunda inşallah 24 Haziran seçimlerinin ardından bu defa parlamentoda şehrime hizmet etmek için çalışacağım” dedi.
Başkan YILMAZ: “ Bu Kentin Karşılık Beklemeyen Hizmetkârıyız ”
Türkiye'nin birçok ilinde görev yapan ve Düzce'nin kurucu valisi olan emekli vali Fikret Güven Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.
Kahramanmaraş Heyeti Projelere Hayran Kaldı
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını incelemek için kente geldi. Düzenlenen teknik gezide heyet, çevre alanındaki yatırımlara ve sosyal sorumluluk projelerine hayran kaldı.
Ayvacık’a 10 Milyon Liralık İçme Suyu Yatırımı
Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Ayvacık ilçesi kırsal kesimindeki 6 mahallede yaşayan vatandaşların içme suyu özleminin 2018 yılı sonun da sona ereceğini söyledi.
Başkan YILMAZ: “ Uzak Yakın Yok Her Yere Hizmet Var ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Vezirköprü ilçesinde bulunan Devalan Mahallesinde ulaşım ve altyapı sorunlarını yerinde inceledi.
23 Nisan Samsun'da Coşkuyla Kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Samsun'da coşkuyla kutlandı.
23 Nisan'ı Müzede Kutladılar
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, Samsun Büyükşehir Belediyesi Kent Müzesi tarafından düzenlenen "Geleneksel 23 Nisan Şenlikleri" etkinliği ile çocuklar doyasıya eğlendi.
Başkan YILMAZ Koltuğunu Çocuklara Bıraktı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu çocuklara bıraktı.
İHH Genel Başkanı’ndan Başkan YILMAZ’a Ziyaret
İnsani Yardım Vakfı (İHH) Genel Başkanı Bülent Yıldırım Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım