SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

Çözüm Çağrı Merkezi


ÇÖZÜM ÇAĞRI MERKEZİ

Çözüm Çağrı Merkezi için 0 362 431 10 12 numaralı hat; istek ve şikayetleriniz için Çözüm Çağrı Merkezi. 7/24 hizmet verecek.


Çözüm Merkezi'nin kurulmasıyla birlikte kapı kapı, masa masa dolaşmalar, ''bugün git yarın gel'' ler tarihe karıştı. Çözüm Merkezi, hizmeti halkın ayağına götürerek vatandaşın zaman kaybetmesini önleyen, güvenilir ve kolay ulaşılabilir bir yönetim anlayışını hakim kıldı.

Çözüm MerkeziTamamen üniversite mezunu, deneyimli ve konularında uzman 10 kişilik profesyonel ekipten oluşan Çözüm Merkezi, halkın belediye ile ilgili tüm işlerinde çok kısa sürede sonuca ulaşan, o anda çözülemeyen problemleri hemşehri temsilciliği adı altında vatandaş adına takip eden  bilgisayar destekli, güler yüzlü ve çağdaş bir anlayışla hizmet veriyor.

Mustafa Demir'in olmadığı yerde, Mustafa Demir adına iş takibi yapan Çözüm Merkezi'ne Büyükşehir Belediye binasının giriş katında şahsen ulaşabileceğiniz gibi,

Telefon No: +90 (362) 431 10 12 - +90 (362) 435 32 39
Faks No: +90 (362) 435 26 55 
veya  "[email protected]" mail adresiyle de kolayca ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü hizmet veren Çözüm Merkezi personeli, telefon, faks, e-mail, gezici ekip, halk günü, doğrudan başvuru gibi yollarla kendisine ulaşan binlerce başvuruyu titizlikle değerlendirip çözüme giden en kısa yolları bulmakla uzmanlaşıyor.