SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

SEN BAŞKAN OLSAN SAMSUN İÇİN NELER YAPARDIN YARIŞMASI


'SEN BELEDİYE BAŞKANI OLSAN SAMSUN İÇİN NELER YAPARDIN?' YARIŞMAMIZIN KATILIM KOŞULLARI:

1. internet yolu ile katılınacak olan yarışma; Sadece https://www.instagram.com/mustafademirbsb/  adresinde gerçekleştirilecektir

2. Yarışma, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenmektedir.

3. Katılımcı, yarışmaya katılmakla Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine gereken süre boyunca rıza göstermiş olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

4. Samsun Büyükşehir Belediyesi çalışanları ve birinci derece yakınları bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde dahi kazanmış oldukları hediye kendilerine verilemez.

5. Kazanan kullanıcılar ile iletişim kurulması için Instagram özel mesaj özelliği kullanılacaktır. Bu nedenle, kazanan olarak ilan edilen kullanıcıların, https://www.instagram.com/mustafademirbsb/ hesabını takip etmeleri gerekmektedir.

6. Kazananlar açıklandıktan sonra kazanan kişilerin isim, adres, cep telefonu gibi bilgilerini 24 Nisan Cuma günü saat 18:00’a kadar doğru ve eksiksiz olarak Instagram üzerinden özel mesaj ile göndermesi zorunludur. Bilgilerin gönderilmemesi, yanlış veya eksik olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan Samsun Büyükşehir Belediyesi sorumlu değildir.

7. Bilgilerini eksik ya da yanlış ilettiği tespit edilen kullanıcılar, ödül kazanamazlar. Kullanıcılar başkası adına ödül kazanamazlar ve profil bilgilerinin kendilerine ait olduğunu ve doğru bilgi içerdiğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

8. https://www.instagram.com/mustafademirbsb/ adresindeki “BELEDİYE BAŞKANI OLSAYDIN SAMSUN İÇİN NELER YAPARDIN?”  postunun altına yanıt veren kullanıcılar yarışmaya katılmaya hak kazanacaklardır.

9. Yarışma 23 Nisan 2020 17:00 – 30 Nisan 2020 17:00 saatleri arasında düzenlenecektir.

10. Yapılan çekilişte kazananlara 555 adet kitap hediye edilecektir.

11. Kazananlar 01 Mayıs saat: 18.00’de https://www.instagram.com/mustafademirbsb/ adresinde duyurulacaktır.

12. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.

13. Bu çalışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.