SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

Başkan Demir, futbolcularla bir araya geldi

17/08/2023
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Samsun Büyükşehir Belediyespor Futbol Takımı ile bir araya geldi. Futbolcularla ve teknik ekiple sohbet eden Başkan Demir, yeni sezon için takıma başarılar diledi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Green Park Golf Club’da düzenlenen programda

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Samsun Büyükşehir Belediyespor Futbol Takımı’nın sporcuları ile görüştü. Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Demirtaş ile Futbol Takımı Teknik Direktörü Recep Sermet Boyar’ın da katıldığı programda Başkan Demir yeni sezon için takıma başarılar diledi.

BAŞKAN DEMİR BAŞARILAR DİLEDİ
Çok iyi bir takım ve teknik kadro ile yeni sezon için tüm hazırlıkların yapıldığını belirten Başkan Demir, “Futbol takımımız çok yetenekli ve çok başarılı sporculardan oluşuyor. Biz de bu yetenekli sporcularımızı daha da iyi bir noktaya getirme gayreti içerisindeyiz. Yeni sezon için çok güzel bir hazırlık dönemi geçirildi ve çok güçlü bir takım oluşturuldu. Teknik ekibimizin yönetiminde gayretli bir çalışma yürütülüyor. Bu güçlü takımın güzel başarılar elde edeceğine ve bol galibiyetli bir sezon geçireceğine inanıyorum. Tekrar tüm sporcularımıza ve teknik heyetimize başarılar diliyorum” diye konuştu. 

Bu Kategorideki Diğer Haberler